30 września 2023

Tusz Wrocław

1 min czytania

Czy wiesz, że procedura przygotowania tuszu z nanorurek węglowych rozpoczyna się od dodania SDS do 5 ml etanolu. Te i inne informacje na temat tuszy można znaleźć na stronie sprzedającej tusz wrocław. Dyspergator dodano przed wypełniaczem, aby zapewnić odpowiednią zawiesinę MWCNT, a ładunek dyspergatora zoptymalizowano jako 7,5% wag. ładunku wypełniacza.

MWCNT dodano do tej mieszaniny po 1 godzinie mieszania, po czym po 2 godzinach dodano PVP. Ładunek PVP zmieniał się od 15% wag. do 50% wag. CNT. Całą mieszaninę dokładnie mieszano przez następne 24 godziny. do mieszania organicznego nośnika wybrano technikę kontrolowanego mieszania magnetycznego. Procedura przygotowania tuszu z nanorurek węglowych rozpoczyna się od dodania SDS do 5 ml etanolu.

tusz wrocław

Dyspergator dodano przed wypełniaczem, aby zapewnić odpowiednią zawiesinę MWCNT, a ładunek dyspergatora zoptymalizowano jako 7,5% wag. ładunku wypełniacza. MWCNT dodano do tej mieszaniny po 1 godzinie mieszania, po czym po 2 godzinach dodano PVP. Ładunek PVP zmieniał się od 15% wag. do 50% wag. CNT. Całą mieszaninę dokładnie mieszano przez następne 24 godziny. do mieszania organicznego nośnika wybrano technikę kontrolowanego mieszania magnetycznego.

Więcej