30 września 2023

Biżuteria z drewna i żywicy

1 min czytania

Jeśli życie miłośnika biżuterii jest takie jak moje, utknąłem w domu, marząc o prywatnej wyspie na Filipinach, na której mógłbyś uciec od dystansu społecznego koronawirusa, to prawdopodobnie przydałoby się trochę blasku, aby cię rozweselić. Samoizolacja nie jest zabawą sama w sobie! Ale wszyscy musimy teraz odizolować się od siebie i postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tego wirusa. Pozwólcie, że podzielę się z wami kilkoma pomysłami na ranki, popołudnia a czasem wieczory w domu. Ja ostatnio wpadłem w szał czytania magazynków i internetowych stron dotyczących biżuterii.

Biżuteria z drewna lub żywicy to pomysł na fajny prezent

Urzekła mnie ostatnio biżuteria z drewna i żywicy. Można oczywiście taką biżuterię kupić, ale można też spróbować ją zrobić. Następnie wysłać komuś bliskiemu na dowód na to, że mimo ograniczeń nadal o niej myślisz i chcesz podarować jej coś z serca. Inspiracji może dostarczyć Internet.

biżuteria z drewna i żywicy

Musisz jednak dobrze przekalkulować czy czas poświęcony na naukę oraz wykonanie w połączeniu ze środkami jest wart zakupowi w sklepie.